Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

"Biznes na luzie"

17 grudnia 2012 roku, w restauracji Planeta odbędzie się ‘Biznes na luzie’. Spotkanie, dzięki współpracy z Innofund, na które każdy zainteresowany, bezpłatnie będzie mógł posłuchać o zarządzaniu projektem czy wykorzystaniu badań jakościowych w rozwoju firmy.
Spotkania rozpocznie się o godzinie 18:00, będziemy mogli posłuchać Kamila Popławskiego, założyciela firmy KPMC. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się on m.in. z europejskimi przedsiębiorstwami, pracując w roli niezależnego konsultanta zarządzania. Ponadto Kamil jest twórcą koncepcji zarządzania rozproszonego™, Trójkąta TCM™, Mind modellingu™. 

   „Nasze spojrzenie na pracowników firm, którzy mimo różnego wsparcia ze strony firmy, zawsze potrafią efektywnie organizować swoją i innych pracę poprzez projekty. Zaprezentujemy pełen zakres potrzebnych umiejętności zaczynając od przeprowadzania burzy mózgów, stosowania map myśli, używania metodologi mindmodellingu™, kończąc na wypełnieniu prostego formularza projektu” – informuje Kamil Popławski.
Szkolenie ma wykształcić w uczestniku przekonania i umiejętność, pozwalające na łatwą i intuicyjną, codzienną pracę z doskonale zaplanowanymi i zrealizowanymi prostymi projektami. Poprzez omówienie pełnego spektrum zagadnienia uczestnicy uzyskają komplet potrzebnych kompetencji i wiedzy.
Drugim prelegentem będzie dr Barbara Przywara, socjolog która od 2002 roku pełni funkcje Kierownika Zespołu ds. Badań potrzeb prowadzącego badania socjologiczne i marketingowe oraz analizy związane z jakością kształcenia. Ponadto Barbara jest trenerem umiejętności miękkich – komunikacji interpersonalnej, negocjacji, budowania zespołu, autoprezentacji i innych. „Podczas wystąpienia będę mówić o metodach i technikach badań jakościowych takich jak wywiad, ankieta, badania eyetrackerem. Na podstawie prezentacji przykładów wykorzystania techniki badań postaram się wskazać jak uczestnicy mogą wykorzystać je do wzmocnienia rozwoju swojego przedsiębiorstwa” – informuje Barbara Przywara.
Plan spotkania:
17.30 - Rejestracja uczestników (czyli przyjdźcie wcześniej, będą przekąski )
18.00 - InnoFund – Kapitał na innowacje –  prezentacja naszego partnera czyli kim są i jak skorzystać z oferty jaką mają dla nas.
18.30 - Zarządzanie projektami - prelegent: Kamil Popławski, KPMC
20.30 - Wykorzystanie badań jakościowych w rozwoju firmy – prelegent: Barbara Przywara, WSIZ
Świąteczne prezenty dla uczestników przygotował miniCRM
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie 17 grudnia (poniedziałek) na 18:00 do restauracji Planeta, ul. Łąkowa 2/1. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.biznesnaluzie.pl lub na profilu facebook.com/biznesnaluzietwitter.com/biznesnaluzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........