Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Skradziony Seat rozłożony na części

Seata skradziono w nocy z 28/29 marca br., z osiedlowego parkingu przy ul. Mickiewicza w Krośnie. Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci podjęli czynności mające na celu ustalenie okoliczności przestępstwa oraz jego sprawców.
 
W ubiegły piątek, śledczy odnaleźli poszukiwany samochód na terenie prywatnej posesji w Mielcu. Niestety, seat został do tego czasu pozbawiony wielu części i podzespołów. Wymontowane zostały m.in. koła, drzwi, fotele, lampy, oraz niektóre elementy osprzętu silnika i karoserii. Część z tych przedmiotów została już sprzedana, ale większość odzyskano wraz z pojazdem. Zdekompletowany samochód został przewieziony do Krosna i zabezpieczony na policyjnym parkingu.
 
Pod zarzutem kradzieży auta, policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Mielca, u którego znajdował się seat. Mając na celu zabezpieczenie prawidłowego toku dalszego postępowania, na wniosek Policji i prokuratora, krośnieński sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy, w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
 
Aktualnie trwa śledztwo, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności przestępstwa oraz ustalenie ewentualnych wspólników 28-latka.
 
Ciekawe co powie właściciel Ibizy jak ją zobaczy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........