Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

"Bezpieczna woda"

Mielecka policja włączyła się w Ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. W jej ramach mieleccy policjanci organizują działania mające na celu rozpowszechnienie zasad bezpiecznego korzystania z wody w czasie wakacji.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja i podniesienie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego wypoczynku na wodach i terenach przywodnych. Jest skierowane głównie do dzieci i młodzieży, ale również do dorosłych.

Realizatorami akcji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Zdrowia, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, PTTK i Policja.


W ramach akcji policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzą spotkania z uczestnikami kolonii lub półkolonii zorganizowanymi na terenie miasta i powiatu mieleckiego, na których poruszają problematykę bezpieczeństwa nad akwenami. Ponadto na terenie miasta pojawią się plakaty przypominające zasady korzystania z akwenów wodnych.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać na stronie internetowej http://msport.gov.pl/akcja-bezpieczna-woda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........