Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mieleckie remontowane WKU

Kamienica w której mieści się WKU przy ulicy Legionów zostanie odświeżona.

Jednostka Wojskowa 3711w Nowej Dębie ogłosiła przetarg
na  „Remont budynku WKU oraz placu parkingowego w Mielcu.”

Zakres remontu obejmuje: r
ozbiórka nawierzchni z kostki betonowej i płyt Jomba, Wykonanie koryt pod nawierzchnię, Wykonanie warstwy odsączającej, podbudowy betonowej, montaż krawężników i ułożenie parkingu z kostki betonowej, Ocieplenie ścian płytami styropianowymi i ościerzy.

Wykonanie obróbek z blachy powlekanej rozebranie i montaż rur spustowych, Rozebranie posadzek na zaprawie cementowej, wywiezienie gruzu i ziemi, Odbicie, wykonanie tynków i posadzek z płytek ceramicznych, Malowanie ścian i wykonanie barierki odgradzającej, Utylizacja gruzu, oraz innych materiałów pochodzących z rozbiórki.
Przetarg na remont budynku WKU wygrała firma Zakład Remontowo Budowlany spółka z o.o z Mielca. Jak zwykle najważniejszym kryterium była najniższa cena. Prace powinny zakończyć się do końca roku. W przetargu stanęło 5 firm, miedzy innymi z Przyłęka i Kolbuszowej, zawiadamia ppłk jednostki wojskowej w Nowej Dębie Dariusz Kozub.

O kamienicę w której mieści się WKU walczy dawna właścicielka która obecnie mieszka w Tarnobrzegu. Przegrała ostatnio sprawę w sądzie ale powiedziała że nie odpuści. Poczeka nawet dziesięć lat i znowu się upomni.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........