Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zakończono zdjęcia do mieleckiego filmu "Nawiedzona Szosa"

Wszystkie autografy grających w projekcie aktorów, oraz epizodystów umieszczonych na scenariuszu świadczą o tym, iż właśnie w dniu 23 września  zakończono realizację zdjęć do projektu: "Nawiedzona Szosa". 21 lipca padł pierwszy klaps. Ponad dwa miesiące później jesteśmy na mecie pierwszego etapu tworzenia filmu - mówią realizatorzy filmu.  "Nawiedzona Szosa" tak nazywana jest droga wojewódzka nr 875 (DW875) - o długości ok. 76 km. Łączy cztery miasta Mielec, Kolbuszowa, Sokołów Małopolski i Leżajsk. Na drodze dojazdowej Mielec-Rzeszów, która biegnie przez sam środek lasu, dochodzi do częstych manifestacji nieznanego zjawiska. Okoliczni mieszkańcy oraz miejscowa policja nie są w stanie wyjaśnić tego, co tam się dzieje…  
Wysoka liczba zgłoszeń policyjnych pochodzących od przypadkowo przejeżdżających tędy kierowców, daje niemalże pewność , że mamy tutaj do czynienia z zagadkowym bytem.
         
   Świadectwa opisują pojawianie się zjawy zakrwawionej dziewczynki, na poboczu przy drodze, w okolicach trzech krzyży stojący tu dla upamiętnienia tragicznego wypadku.

 Nazywamy ich „autostopowiczami-widmami”. Zjawisko jest rzadkie, ale prawdziwe. To zdarza się zarówno w nocy, jak i w dzień. Przy drodze stoi ktoś, kto nieruchomo wpatruje się w oczy jadącemu kierowcy. Kiedy ten zatrzymuje się, aby zapytać, czy przypadkiem „coś się nie stało”, okazuje się, że ta osoba... znikła! Czasami spotkania z takim człowiekiem-widmem przebiegają jeszcze bardziej dramatycznie. Zjawy wsiadają do samochodu, nawiązują rozmowę z kierowcą, po czym znikają już w samochodzie. 
 Wzdłuż drogi znajdują się liczne krzyże, upamiętniające wypadki, oraz przedwojenna kapliczka, o której krąży legenda, mówiąca o pojawiającej się w pobliżu zjawie żołnierza, poległego – jak głosi opowieść – od własnej kuli odbitej od kaplicy.

Czekamy na film!

  W najbliższych dniach na stronie filmu "Nawiedzona szosa" opublikowane zostaną ostatnie fotosy z realizacji filmu, które zostały wykonane podczas dwóch ostatnich dni zdjęciowych (22,23 wrzesień br). Film będziemy mogli obejrzeć w pierwszej połowie przyszłego roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........