Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Całą klasą na mecz

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej STAL Mielec zaprasza młodzież do udziału w zabawie, w której nagrodą jest bezpłatne zaproszenie dla całej klasy wraz z opiekunami na najbliższy mecz Tauronu Stali Mielec w PGNiG Superlidze oraz spotkanie z zawodnikami biało-niebieskich.
       Wystarczy do 9 października przesłać mailem na adres info @ sprstal.mielec.pl zgłoszenie wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta klasa powinna otrzymać główną nagrodę w zabawie. Zgłoszenie powinno zawierać dane kontaktowe z numerem telefonu pełnoletniego opiekuna grupy.
        Wyboru zwycięskiego uzasadnienia dokonają członkowie Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Stal Mielec oraz zawodnicy.
Warunkiem skorzystania z zaproszenia na mecz Tauron Stal Mielec – Zagłębie Lubin jest dostarczenie przed wejściem na halę MOSIR imiennej listy uczniów klasy, potwierdzonej przez sekretariat szkoły.
Grupa może mieć maksymalnie czterech pełnoletnich opiekunów - nauczycieli lub rodziców. Zabawa będzie organizowana przed każdym meczem rundy zasadniczej PGNiG Superligi w Mielcu. Za najlepsze przygotowanie grupy do meczu oraz najgłośniejszy doping zarząd klubu przewiduje nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........