Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Marsz dla życia i rodziny

14 października (niedziela) w Mielcu odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 12.00 w kościele pw. Ducha Świętego zostanie odprawiona uroczysta Msza św. Marsz wyruszy spod kościoła ok. godz. 13.30, a na jego zakończenie, ok. godz. 15.00, odbędzie się koncert zespołu New Life’M (Plac Armii Krajowej w Mielcu).

Trasa Marszu przebiegać będzie:
 od Kościoła p.w. Ducha Św. I dalej przez ul. Tańskiego 400 m,  Aleja Ducha Świętego 210 m, ul. Henryka Sienkiewicza 300 m, w kierunku Kazimierza Jagiellończyka 190 m, ul. Kazimierza Jagiellończyka 250 m,   ul. Księdza Skargi 600 m,  Aleja Niepodległości 350 m. i Plac Armii Krajowej.


Komitet Organizacyjny III Diecezjalnego Marszu Dla Życia i Rodziny Mielec 2012, któremu patronują: Biskup Tarnowski Andrzej Jeż oraz Prezydent Miasta Mielca Janusz Chodorowski, ogłosił konkurs plastyczny MIŁOŚĆ – ŻYCIE  - RODZINA dla wszystkich szkół z terenu miasta Mielca. Zachęcamy do udziału dzieci i młodzież. Prosimy o pomoc i wsparcie starań wychowanków przez katechetów, nauczycieli plastyki, wychowawców, rodziców.

Poprzez twórczość dzieci i młodzieży pragniemy przypomnieć o najważniejszych dla człowieka wartościach.
Organizatorzy nie przewidują nagród materialnych, tylko honorowe LAURY „PRZYJACIÓŁ  ŻYCIA I RODZINY” w postaci wyjątkowych dyplomów wręczanych przed koncertem, który odbędzie się na zakończenie Marszu.  Zdjęcia zwycięskich prac zostaną umieszczone na stronie internetowej Marszu, a nazwiska młodych twórców ogłoszone w regionalnych mediach.

Więcej o Marszu na stronach internetowych:

Marsz dla Życia i Rodziny - Facebook

strona internetowa Marszu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........