Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zatrzymany narkoman z mieczem

Mieleccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który idąc nocą ulicami miasta wymachiwał mieczem. Jak się okazało, 23-latek miał przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zatrzymania doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Około godz. 2. dyżurny odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który idąc ulicą Wolności wymachuje mieczem. Niedługo później na ul. Jagiellończyka policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który uderzał mieczem o chodnik.
Zatrzymany niósł duży plecak oraz 2 metrową wuwuzelę. Jak się okazało 23-latek z Mielca posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków oraz większą ilość gotówki. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on być pod silnym działaniem środków odurzających. Przy zatrzymanym oprócz metalowego miecza funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, haszysz, amfetaminę, kokainę, LSD, dużą ilość środków chemicznych oraz gotówkę w kwocie blisko 10 tys. zł - podaje podkarpacka Policja Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego ujawniono środki psychotropowe, narkotyki oraz sprzęt służący do uprawy marihuany i porcjowania narkotyków.

W środę mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Policjanci wystąpili do prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji. Ze względu na stan psychiczny zatrzymanego został on przewieziony przez karetkę do szpitala na obserwację. Trwają czynności mające na celu ustalenie w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie zabronionych substancji. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mielcu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........