Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Nieletni nie próżnują

Trzech nietrzeźwych małoletnich rowerzystów w ciągu ostatniego tygodnia zatrzymali policjanci na terenie powiatu mieleckiego. Policjanci apelują do rodziców, opiekunów i dzieci o odpowiedzialność i rozwagę.

Trzech nietrzeźwych małoletnich rowerzystów w ciągu ostatniego tygodnia zatrzymali policjanci na terenie powiatu mieleckiego. Rekordzista to 15-latek, który jechał na rowerze mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nieletni jadąc na rowerze po spożyciu alkoholu popełnia czyn karalny, za co ponosi odpowiedzialność przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.


Niebezpieczny w skutkach był wczorajszy wypadek w jednej z podmieleckich wsi, gdzie 12-letni chłopiec jeżdżąc na rowerze na terenie stadionu sportowego odniósł poważne obrażenia.

Liczba zdarzeń z udziałem małoletnich wciąż rośnie, coraz młodsze osoby sięgają po alkohol. W związku z tym policjanci apelują do rodziców i opiekunów dzieci o wzmożoną kontrolę swoich pociech. Warto wiedzieć gdzie, z kim i w jaki sposób wasze dziecko będzie spędzać wolny czas. To pomoże uniknąć tragedii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........