Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Nieletni złodziej zatrzymany

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali nastoletniego złodzieja. 16-latek z powiatu mieleckiego ma na swoim koncie kradzież dwóch motorowerów o wartości 500 złotych.

Jak ustalili mieleccy funkcjonariusze, nieletni dopuścił się kradzieży w pierwszej połowie czerwca tego roku. W nocy wszedł na posesję znajdującą się w podmieleckiej miejscowości skąd zabrał dwa motorowery o wartości 500 złotych. Jeden z nich zaprowadził na swoje podwórko – tłumacząc rodzicom, że motorower znalazł, drugi natomiast ukrył w zaroślach nieopodal miejsca kradzieży. 16-latek po przemalowaniu korzystał ze skradzionego motoroweru, natomiast z ukrytego w zaroślach sukcesywnie wykręcał części, których używał do naprawy innych motorowerów.
W trakcie dalszych czynności policjanci przeszukali mieszkanie nieletniego, u którego ujawniono skradziony motorower oraz części z drugiego jednośladu. Odzyskane mienie zostało zwrócone właścicielowi. 16-latek przyznał się do kradzieży, za którą odpowie przed sądem rodzinnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........