Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Prezentacja Black Hawka na targach ILA Berlin Air Show

Śmigłowiec S-70i Black Hawk będzie jednym z najbardziej spektakularnych elementów polskiej ekspozycji podczas zbliżających się targów lotniczych ILA w Berlinie. Maszyna będzie nie tylko prezentowana na stoisku, ale codziennie odbywać się będą pokazy śmigłowca... w locie.

Podczas targów 11 września PZL Mielec podpisze kontrakt z czeską firmą Aero Vodochody na dostawę kokpitów do śmigłowców S-70i Black Hawk.

 Aero Vodochody od roku produkuje kokpity dla śmigłowców Black Hawk. Od 2000 roku współpracuje z koncernem Sikorsky. Aero z Vodochodów to firma lotnicza kontrolowana przez czesko-słowacki fundusz inwestycyjny zarejestrowany na Cyprze.

Międzynarodowe Targi Lotnictwa odbywać się będą od 11-16.09.2012
godz. otwarcia: 10.00-18.00

ILA to najstarsze na świecie targi lotnicze, w 2012 roku odbędzie się ich sto pierwsza edycja!  
 To również jedna z największych tego typu imprez na świecie.
Pierwsza część targów przeznaczona jest ściśle dla fachowców, przedstawicieli branż związanych z lotnictwem i kosmonautyką. W drugiej części, od piątku 14 września do niedzieli, targi są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
fot: PZL
Wystawa po raz pierwszy będzie zorganizowania w nowym miejscu – Berlin ExpoCenter Airport, przyległym do  nowo wybudowanego międzynarodowego lotniska Berlin Brandenburg (BER) - około 18 km od centrum Berlina). 

W roku 2012 Polska jest krajem partnerskim targów ILA.

Zakres tematyczny imprezy: lotnictwo cywilne i wojskowe, transport lotniczy, linie lotnicze, operatorzy lotnisk, organizacja ruchu lotniczego, administracja, lotnictwo korporacyjne,  usługi dla ruchu komercyjnego, samoloty bojowe, transportowe, maszyny bezzałogowe, samoloty ultralekkie, helikoptery cywilne i wojskowe, wyposażenie, silniki, materiały, części, nowe technologie, urządzenia i ich elementy, ekspozyja i forum dotyczące lotów kosmicznych, szkolenia, symulatory, forum dla rozpoczynających karierę.
Bogaty program imprez towarzyszących (konferencje, prelekcje, prezentacje, pokazy lotnicze)

Organizator:

BDLI – Bundesverband der Deutschen Luft- und Raumfahrtindustrie e.V (The German Aerospace Industries Association we współpracy z Messe Berlin GmbH – Messedamm 22, 14055 Berlin. 
Strona targów : www.ila-berlin.co
Dane statystyczne z poprzedniej edycji (2010):
liczba wystawców: 1 153 z 47 krajów
liczba zwiedzających:  235 000
orientacyjna suma wartości zawartych umów biznesowych: 14 miliardów euro

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........