Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Witaj Szkoło na osiedlu Lotników

Ładna, jeszcze letnia pogoda, muzyka w rytmie przebojów pop, konkursy zręcznościowe, „kolorowe miasteczko dla najmłodszych”, drobne upominki szkolne i słodycze - to wszystko czekało na dzieci biorące udział w środowym festynie na Osiedlu Lotników.
Największym chyba zainteresowaniem cieszyło się miasteczko dla najmłodszych pełne kolorowych zabawek, klocków, namiotów, tuneli, z wielkimi kręglami, kolorowymi piłkami, zabawkami edukacyjnymi. 
Wszystkie mebelki i zabawki w miasteczku pochodzą z „Aniołkowa”, które już w przyszłym tygodniu wznawia działalność po wakacyjnej przerwie.
           Podczas festynu dzieci i rodzice mieli okazje zapoznać się z propozycją programową „Aniołkowa”, jak również porozmawiać z przedstawicielkami szkoły językowej „Kraina Baśni”, która od października zaprasza na zajęcia językowe właśnie do „Aniołkowa”. W programie wspólnie z paniami ze szkoły językowej będziemy mieć zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego. Dzieci miały również możliwość zwiedzenia sali, gdzie na co dzień odbywać się będą spotkania dla najmłodszych. W miasteczku bawiły się dzieci w towarzystwie rodziców i harcerzy z VI Drużyny Harcerzy Starszych. Chłopcy z drużyny sami animowali konkursy i dbali o dobre samopoczucie najmłodszych uczestników zabawy. Mateuszowi, Bartkowi, Krzyśkowi oraz Pani Annie Marek z ZHP serdecznie za pomoc dziękujemy - mówi Ewelina Śieroń, kierowniczka SDK
         Miasteczko tak spodobało się uczestnikom zabawy, że na początku wspólnych konkurencji trudno było namówić uczestników na stały i bardzo lubiany punkt programu, jakim jest kręcenie kołem hula-hop na czas. Później kolejno dzieci malowały wspomnienia z wakacji, rywalizowały w slalomach i konkurencjach, w których liczyły się spryt, zręczność i szybkość.
Dla wszystkich uczestników zabawy nie zabrakło upominków w postaci mnóstwa słodyczy i drobnych przyborów szkolnych ufundowanych przez Urząd Miasta, Samorządową Radę Osiedla Lotników i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........