Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Drugi AT-3 we flocie FLY Polska

W miniony czwartek drugi AT-3 w wersji glass cockpit dołączył oficjalnie do floty Ośrodka Szkolenia Lotniczego FLY Polska. Samolot o znakach rejestracyjnych SP-GDL tego samego dnia wykonał również swój pierwszy lot szkolny.
   Jak wyjaśnia Zbigniew Działowski, prezes FLY Polska, modernizacja floty samolotów szkolnych ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa wykonywanych operacji oraz zwiększenie komfortu szkolenia. AT-3 jest również bardzo atrakcyjnym samolotem pod względem obsługi i ekonomi latania. Wprowadzając tego typu model samolotu będziemy mogli zapewnić naszym klientom nowoczesne, bezpieczne i maksymalnie efektywne szkolenie.


    W porównaniu do obecnie użytkowanych Cessn 152, AT-3 charakteryzuje się nowoczesną awioniką opartą o urządzenie Garmin G500, komfortową kabiną i prostotą obsługi. Produkowany w Mielcu samolot dopuszczony jest do lotów VFR w dzień i w nocy.

Mamy najmłodsze i najnowocześniejsze samoloty do szkolenia w Polsce. Na początku tego roku rozpoczęliśmy działalność w nowym budynku na lotnisku w Mielcu, gdzie skupiamy ośrodek szkolenia lotniczego, organizację CAMO i serwis lotniczy. Dzisiaj możemy zaoferować każdemu klientowi kompleksową obsługę począwszy od szkolenia na każdy poziom licencji, poprzez doradztwo przy zakupie własnego samolotu, po późniejsze jego utrzymanie i serwis. W najbliższym czasie zamierzamy poszerzyć naszą ofertę o prowadzenie szkoleń w języku angielskim, co pozwoli na wejście z naszymi usługami na rynek europejski – dodał prezes Działowski.

Wszyscy chętni będą mieć okazję do zobaczenia najnowszej wersji samolotu AT-3 podczas „4 Nocy w Instytucie Lotnictwa”, która zaplanowana jest na 19 października 2012 r.


flypolska.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........