Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Skyfall w "Galaktyce"

Mieleckie kino "Galaktyka"  zaprasza na premierę filmu "Skyfall" już dziś o godz. 20:00. Przed przygodami Bonda, Jamesa Bonda, o godz. 18:15 trójwymiarowy horror "W szczękach rekina 3D". 
 W weekend na ekranie urocza bajka "Żółwik Sammy 2" - w sobotę wersja klasyczna natomiast w niedzielę seans w 3D.
 
 
           28 października o godz. 19:00 na małej sali, w ramach projekcji DKF zostanie wyświetlony film: "Musimy porozmawiać o Kevinie".
 
          2 listopada na ekrany kin w Polsce wchodzi film: "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości". Wszystkich miłośników przygód tego sympatycznego duetu zapraszamy na seanse w dwóch formatach - klasycznym i trójwymiarowym. Szczegóły wkrótce.
 
W środę 24 października zakończono wyświetlania seansu wieczornego "Bitwa pod Wiedniem". Nadal jednak wyświetlamy jest film  w godzinach dopołudniowych dla grup szkolnych. Istnieje możliwość uczestnictwa indywidualnego w takim seansie. Informacje o terminach i godzinach projekcji można uzyskać pod numerem telefonu 17 586 20 21.
 
 Dokonane rezerwacje na filmy odbierać należy najpóźniej pół godziny przed seansem - po tym terminie wszystkie rezerwacje automatycznie anulują się.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........