Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Teatr Tańca "AleToNic" laureatem kich Spotkań Baletoffowych XXI Krakows

Teatr Tańca "AleToNic" działający przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu 20.10.2012 r. uczestniczył w XXI edycji Krakowskich Spotkań Baletoffowych organizowanych przez Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie.

     W ramach Spotkań Baletoffowych organizatorzy przewidzieli warsztaty taneczne, spektakle oraz konkurs młodzieżowych zespołów tanecznych "Kontrakcja" pracujących w oparciu o technikę tańca współczesnego, do którego jury kwalifikowało zespoły na podstawie przesłanej wcześniej płyty DVD z nagraniem wykonywanego układu.

     Tancerki z "AleToNic" dostały się do konkursu głównego wraz z 9 innymi zespołami (spośród 20 nadesłanych zgłoszeń)  prezentując przed jury i publicznością choreografię "Dotykać ziemi i sięgać nieba".
    Jury spośród grup biorących udział w konkursie przyznało pięć równorzędnych nagród dla najlepszych zespołów. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych statuetkami laureatów tego prestiżowego konkursu znalazł się Teatr Tańca "AleToNic"Tancerki do Mielca wróciły ze statuetką XXI Krakowskich Spotkań Baletoffowych, co jest wielką zasługą tancerek oraz oczywiście  pomysłodawcy układu i jednocześnie choreografa zespołu p. instr. Izabeli Serwan.

fot:SCK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........