Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Areszt dla krewkiego 35-latka

Trzy miesiące spędzi w areszcie 35-latek z powiatu mieleckiego. Mężczyzna ma na swoim koncie kilkanaście przestępstw, w tym rozbój, groźby karalne i uszkodzenie mienia.

W piątek, policjanci odebrali zgłoszenie o mężczyźnie, który na terenie jednej z firm w gminie Tuszów Narodowy uszkodził pojazdy oraz elementy instalacji gazowej. Funkcjonariusze kilkadziesiąt minut później zatrzymali mężczyznę, który był sprawcą tych czynów. Jak się okazało, to znany policjantom mieszkaniec powiatu mieleckiego, który 14 lipca br. decyzją prokuratora rejonowego otrzymał dozór policyjny za popełnione wcześniej przestępstwa.

 Dopuścił się on w stosunku do kilku innych osób gróźb karalnych, naruszenia nietykalności cielesnej oraz uszkodzeń mienia, więcej pisaliśmy o tym tutaj.
Podczas wykonywania czynności z zatrzymanym mężczyzną policjanci ustalili, że usiłował on dokonać w ubiegłym tygodniu rozboju z użyciem noża na mieszkańcu powiatu mieleckiego.

Tym razem na wniosek Policji i prokuratury, wczoraj sąd zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........