Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Dzień otwarty w Osiedlowym Domu Kultury

Jak co roku, we wrześniu zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na odwiedzenie naszego Domu Kultury i zapoznanie się z propozycjami zajęć, jakie przygotowaliśmy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na rok szkolny 2012/2013.
                       Zajęcia otwarte odbędą się w poniedziałek 3 września od godziny 1600, w Spółdzielczym Domu Kultury, ul. Kusocińskiego 13 A.
                       W pracowniach: plastycznej, szachowej, modelarskiej, sali widowiskowej i innych czekać będą na Państwa instruktorzy prowadzący zajęcia. Będzie można z nimi porozmawiać, spytać dosłownie o wszystko, co dotyczy zajęć. Każdy, kto tylko będzie chciał, będzie mógł wziąć udział w pokazowych zajęciach tanecznych, plastycznych, szachowych, modelarskich.
               Wyjątkowo w godzinach 1700 - 1800 zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby zapisać swoje pociechy w wieku 3-4 lata na zajęcia do „Małego Klubu Malucha Aniołkowo” do nowej siedziby klubu mieszczącego się od kwietnia w naszej filii przy ul. Bajana 20A. Dzieci wraz z instruktorką prowadzącą na co dzień zajęcia Moniką Światowiec będą się bawić, a przy okazji zainteresowani rodzice poznają lepiej tę formę naszej działalności.
                W świeżo wyremontowanej, komfortowej i przestronnej sali plastycznej czekać na wszystkich będą dwie nasze panie plastyczki - Teresa Kubik i Urszula Gładyszewska-Wałek. Zajęcia plastyczne od wielu lat są bardzo oblegane przez dzieci w różnym wieku. Dają one bowiem możliwość poznania linii, kształtów, barw i form, rozwijają wrażliwość na piękno, wyobraźnię i estetykę. Przyczyniają się do rozwijania inwencji, wrażliwości wizualnej i myślenia. Dostarczają sposobności poszerzania wiedzy o świecie. Ruchy ręki dziecka są drobniejsze, bardziej precyzyjne, zamierzone, pracuje nadgarstek. Dziecko zaczyna używać społecznie wypracowanych symboli graficznych służących do przedstawienia np.: człowieka, drzewa, zwierzęcia, domu. Przez zajęcia staje się świadome tworzenia kształtu na papierze.
         
                 Na wszystkie zainteresowane propozycjami warsztatowymi panie i panów czekać również będzie instruktorka Ania Król, która przedstawi ofertę warsztatową na nadchodzący sezon. Tegoroczny cykl warsztatów przeszedł lekką metamorfozę - postanowiliśmy wspólnie z nową instruktorką zaproponować nowe tematy do wspólnej nauki i pracy. Obok już istniejących i sprawdzonych bloków warsztatowych takich jak biżuteria, filc czy decoupage - które i tak zostały lekko zmodyfikowane - pojawią się nowości w postaci miedzy innymi florystyki, scrapbookingu z quillingiem i embossingiem i cardmakingu. Uczestnicy warsztatów nauczą się również wykonywać ozdobne torby i pudełka na prezenty na różne okazje oraz zdobędą wiele innych przydatnych umiejętności.
           
              Instruktorzy tańca Luiza Kozioł i Marek Leś zapraszają w tym roku na taneczne warsztaty z hip-hopu, tanga argentyńskiego, jak również na cieszące się wielkim zainteresowaniem rytmiki dla najmłodszych i kursy tańca dla wszystkich. Na wszystkie panie dbające o dobrą kondycję od godz. 1800 czekać będzie instruktorka aerobiku i zumby Asia Buller.
Do swoich sal i pracowni zapraszają również instruktorzy szachów i modelarstwa lotniczego, którzy zapoznają dzieci i rodziców z formą zajęć, które prowadzą.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Może zanim podejmiecie Państwo decyzję o zapisaniu swoich pociech na konkretne zajęcia, warto zapoznać się z nimi. Wykwalifikowana, doświadczona kadra instruktorska pracująca z dziećmi już od wielu lat, zapewnia wysoki poziom zajęć. Dzieci uczestniczące w zajęciach mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Niektóre z nich odnoszą sukcesy na wszelkiego rodzaju zawodach, turniejach i konkursach regionalnych i ogólnopolskich.
Wszystkie zajęcia planowe ruszają w naszym Domu Kultury od 9 września.

fot i info: ODK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........