Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Podejrzany o zabójstwo tymczasowo aresztowany

Policja w Mielcu wyjaśnia motywy zabójstwa, do którego doszło w piątkowe popołudnie w centrum Mielca. Według dotychczasowych ustaleń policyjnych wynika, że 39-letni mężczyzna zadał swej żonie kilka ciosów nożem. Kobieta zmarła. Mężczyzna przyszedł do komendy Policji i powiedział, co zrobił.
Grozi mu kara dożywotniego więzienia. Został aresztowany na trzy miesiące.

W piątek, około godz. 14 do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przyszedł 39-letni mężczyzna. Powiedział dyżurnemu, że zabił swoją żonę. Dodał, że do zbrodni doszło  w jej mieszkaniu. Dyżurny natychmiast wysłał patrol do bloku, w którym mieszkała kobieta. Chwilę później policjanci potwierdzili relację mężczyzny. W jednym z mieszkań bloku przy ul. Kędziora leżało ciało kobiety z widocznymi ranami.

Policjanci ustalili, że ofiarą jest 33-letnia mielczanka, żona mężczyzny, który przyszedł do komendy Policji. Najprawdopodobniej pomiędzy 39-latkiem, a jego żoną doszło do awantury. Według ustaleń policjantów, mężczyzna zadał jej co najmniej kilka ciosów nożem. Rany okazały się śmiertelne. Sprawca był trzeźwy, został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci i prokurator zabezpieczyli ślady w mieszkaniu. Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa, wyjaśniane są motywy tej tragedii. Rodzina zmarłej kobiety została objęta pomocą psychologa.

W sobotę, Sąd Rejonowy w Mielcu przychylił się do wniosku Policji i prokuratury o tymczasowe aresztowanie 39-letniego mężczyzny podejrzanego o zabójstwo żony - podaje KMP Mielec. Podejrzany spędzi w odosobnieniu 3 najbliższe miesiące.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........