Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

III Ogólnopolski Marsz w obronie TV Trwam "Obudź się Polsko"

Senator Władysław Ortyl zorganizował wyjazd do Warszawy na dzisiejszy marsz "Obudź się Polsko!". Na wyjazd mógł załapać się każdy chętny który zdążył się zapisać na listę ponieważ "liczba miejsc ograniczona". Związek zawodowy "Solidarność" stojący na straży poszanowania praw pracowniczych i godności ludzkiej domagający się przestrzegania praw człowieka i całego narodu, wolności, demokracji, sprawiedliwości bezpłatnie wysłał swoich członków na marsz.
- Jeśli masz dość podporządkowania mediów rządzącym elitom, obniżania poziomu szkolnictwa, faworyzowaniu krewnych i przyjaciół przez elity rządzące, upadku dobrych obyczajów - powinieneś wziąć udział w marszu - przekonywali. W marszu wzięli udział obrońcy telewizji TRWAM.
Na marsz Obudź się Polsko! Pojechało podobno ok. 700 członków „Solidarności” z Regionu Rzeszowskiego.

W sobotnim Marszu uczestniczyła również duża grupa mieszkańców Mielca i powiatu. Cztery autokary, nie licząc tych którzy wybrali się indywidualnie, świadczy o dużym potencjale patriotyzmu wśród mieszkańców naszego regionu. Atmosfera tego zgromadzenia uroczysta i podniosła, przypomina czasy pierwszej solidarności a morze biało-czerwonych flag i różnorakich transparentów z pełnymi troski sentencjami o dobro Ojczyzny, ale też i krytycznymi wobec rządzących, daje nadzieję na bliski już koniec obecnej ekipy.


fot: R

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........