Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Przyznała się do kradzieży portfela

Wczoraj przed północą, do mieleckiej komendy Policji przyszła kobieta informując, że 21 września br. na jednej ze stacji paliw w Mielcu, ukradła portfel nieznanemu mężczyźnie. Mając na uwadze fakt, że była nietrzeźwa, miała blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

W rozmowie z kobietą funkcjonariusze ustalili, że na jednej ze stacji paliw w Mielcu nieznany mężczyzna zaproponował jej rozmowę i wspólne wypicie piwa. Rozmowa przeniosła się do kabiny ciężarówki, którą przyjechał mężczyzną i tam kobieta wykorzystując chwilę nieuwagi 30-letniego kierowcy, ukradła mu portfel. Znajdowały się w nim dokumenty i pieniądze w kwocie 250zł i 80 euro. 28-latka zabrała pieniądze, natomiast portfel wrzuciła pod kabinę windy w jednym z wieżowców przy ul. Drzewieckiego.
Wczoraj, policjanci odnaleźli skradziony portfel wraz z dokumentami we wskazanym przez nią miejscu. Pieniądze, jak oświadczyła, wydała na artykuły spożywcze. Przyznała się do przedstawionego jej zarzutu.

Za kradzież Kodeks Karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszych losach kobiety zdecyduje prokurator i sąd.

fot: Policja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........