Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Po wakacyjnej przerwie Seniorzy wznowili cotygodniowe spotkania

Od pierwszych dni września, po wakacyjnej przerwie, do swoich cotygodniowych spotkań powrócili Seniorzy z trzech Klubów Seniora działających w SDK. Na powakacyjnych spotkaniach był czas na wspomnienia z wakacji, rozmawiano o planach na właśnie zaczynający się sezon, ale przede wszystkim odbyły się zaległe imieniny klubowiczów. To już bowiem tradycja, że członkowie klubu świętują w swoim gronie imieniny i inne jubileusze.

Najmłodszy choć już szesnastoletni „Wrzos”, wspólnie z najstarszym klubem, obchodzącym w tym roku jubileusz czterdziestych urodzin „Złotą Jesienią”, uczestniczyli w spotkaniu ogniskowym zorganizowanym przez zarządy obu klubów w urokliwym o tej porze roku Rzemieniu. Choć pogoda akurat tego dnia nie dopisała, zabawa i tak była wyśmienita. Autobus zaprzyjaźnionego z seniorami Pana Adama Kościelnego po brzegi wypełniony Seniorami z obu klubów, już wczesnym popołudniem udał się na tereny rekreacyjnego ośrodka w Rzemieniu. Konkursy i quizy dla wszystkich uczestników przygotowały opiekunki klubów Teresa Kubik i Urszula Gładyszewska-Wałek, a o muzyczną oprawę spotkania zadbał Maciej Kulpa.
Również jedno z pierwszych po wakacyjnej przerwie spotkanie w „Pogodnej Jesieni” upłynęło w uroczystej imieninowej atmosferze. Zaległe imieniny obchodziło aż 10 członków klubu. Życzenia Solenizantom złożyła Przewodnicząca Klubu Pani Maria Maziarz, a wszyscy członkowie na czele z opiekunem Panem Andrzejem Guzym odśpiewali gromkie sto lat. Były również drobne upominki i poczęstunek, o który zadbali solenizanci. Znalazł się także czas na wiersze i monologi w wykonaniu Pań i Panów: Natalii Tabor, Marii Moździerz, Czesława Burego i Bronisława Szpytmy.
Wszystkie kluby ostro zabrały się do pracy na zajęciach ze śpiewu, które od września prowadzi pani Wiola Jasińska. W październiku bowiem najstarszy Klub „Złota Jesień” obchodzi jubileusz czterdziestolecia powstania i z tej okazji chóry mają wystąpić ze specjalnym programem artystycznym.

fot: SDK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........