Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Wycieczka modelarzy z modelarni "IKAR " na lotnisko

Dzięki uprzejmości firmy szkolącej pilotów FLY POLSKA modelarze z modelarni „IKAR” działającej w SDK wspólnie z instruktorem Panem Zygmuntem Osakiem zwiedzali lotnisko.
To już kolejna taka wycieczka, na którą zostali zaproszeni najmłodsi nasi modelarze, wspólnie z rodzinami. Ładna niedzielna pogoda dodatkowo sprzyjała zwiedzaniu.
Instruktorzy pracujący w firmie FLY POLSKA na czele z Panem Piotrem Laskiem chętnie oprowadzali chłopców po hangarach pokazując im wszystkie samoloty i odpowiadając na wszelkie zadane pytania. Bardzo poglądowe okazało się wspólne dokonanie przeglądu samolotu Cesna 152 z dokładnym omówieniem samolotu. Chłopcy mogli również wchodzić do kabin pięknych maszyn i zobaczyć jak wyglądają one wewnątrz.
         Na jednego z modelarzy czekała miła niespodzianka. Otóż Sebastian Matuszek w nagrodę za bardzo staranne, wręcz wzorowe, wykonanie latawca nagrodzony został lotem nad miastem. Firmie FLY POLSKA za możliwość zwiedzenia lotniska i bardzo miłe przyjęcie serdecznie dziękujemy. Kolejna wycieczka, jaka w najbliższych dniach czeka na modelarzy, to wspólny wyjazd do Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Zapraszamy do modelarni wszystkich, którzy interesują się modelarstwem lotniczym.
Zajęcia odbywają się w SDK, ul. Kusocińskiego 13A we środy i piątki w godzinach 1600 - 1900, a w Filii SDK nr II przy ul Botanicznej 1A na osiedlu Szafera we wtorki, w godzinach 1600 - 1900. Na zajęciach członkowie modelarni nie tylko wykonują modele samolotów, latawce, makiety czy rakiety, ale również mają okazję uczestniczyć w ciekawych wycieczkach, wystawach i pokazach, a także wziąć udział w ogólnopolskich zawodach lotniczych.

fot: SDK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........