Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Puchar gór świętokrzyskich 2012

W dniach 28-30.09.2012 roku w Suchedniowie rozegrany został VII Międzynarodowy Turniej Badmintona o Puchar Gór Świętokrzyskich. Turniej który co roku gromadzi najlepszych zawodników z Polski i zagranicy.
W tegorocznym turnieju wzięła udział rekordowa liczba - ponad 360 zawodników z 50 klubów, w tym z Rosji, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Bułgarii i Mołdawii.
Nasze województwo reprezentowały kluby : UKS „Orbitek” Straszęcin , MKS Stal Nowa Dęba, UKS Start Widełka, UKS Badmintona „Volant” Mielec, UKS Sokół Ropczyce, UKS Aktywna Piątka Przemyśl, UKS „Trójka” Tarnobrzeg, PTS” Walter” Rzeszów, a ich zawodnicy zdobyli 18 medali.
Mieleckiego Volanta reprezentowała czwórka zawodników: Igor Iwański, Kasia Słomba, Paulina Janus i Kamila Szul. Najlepiej w zawodach wypadły najmłodsze z nich Paulina i Kamila, które w grze deblowej dziewcząt w kategorii U-13 zajęły III miejsce. Ich starsza koleżanka Kasia Słomba w kategorii U-17 była o krok od podium odpadając w pojedynkach ćwierćfinałowych. W deblu w parze z Magdaleną Machnik z UKS Orbitek Straszęcin przegrały po wyrównanym trzysetowym pojedynku z parą łotewską Ieva Eglite/ Jekaterina Romanowa 2:1 (18:21, 21:19; 21:23). W singlu, pojedynek o podium nie sprostała Justynie Rachowicz z Niepołomic. Mimo bardzo silnej konkurencji nasi reprezentanci pokazali się z bardzo dobrej strony,  co jest dobrym prognostykiem przed tegorocznym sezonem.
Trenerami naszych zawodników są Robert Karnasiewicz i Robert Nowak.

fot: gim4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........